» Центр соціальних служб » Діти учасників АТО з Дрогобиччини поїхали на відпочинок на Закарпаття та в Угорщину

Діти учасників АТО з Дрогобиччини поїхали на відпочинок на Закарпаття та в Угорщину

Автор: admin1 от 15-08-2016, 12:35
 (голосів: 0)

Діти учасників АТО з Дрогобиччини поїхали на відпочинок на Закарпаття та в УгорщинуВ понеділок, 15 серпня, семеро дітей учасників АТО з смт. Меденичі, сіл Рихтичі та Солонське поїхали на відпочинок до Закарпаття та одноденним відвідуванням Угорщини в складі молодіжної групи Львівщини.

Ця поїздка організована спеціалістами Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й стала можливою завдяки Почесного Консула Угорщини у місті Львові та Львівській області Лариси Малех та Благодійного фонду Ростислава Мельника, які взяли на себе фінансування витрат на перевезення, проживання та харчування учасників подорожі. Така ініціатива є дуже важливою для дітей, батьки яких боронять свою країну на східних кордонах, і гарною нагодою відпочити, знайти нових друзів, стати більш самостійними та отримати хороші враження. Впродовж тижня діти відвідають  Ужгород, замок Паланок у місті Мукачеве,  термальні води в м. Берегове, зоопарк та аквапарк в місті Ніредьгаза (Угорщина), візьмуть участь у спортивних заходах, походах в ліс та відпочинку на озері.

Висловлюємо щиру подяку громадській організації «Асоціація учасників АТО Львівщини» та особисто Тарасу Маслянці, а також  керівнику автотранспортного підприємства «Канзас» Роману Бойко, які допомогли в організації поїздки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua