24 жовтня в Підбузькому НВК I-III ст. працівники центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та працівники служби у справах дітей Дрогобицької РДА провели лекцію на тему «Запобігання насильству серед дітей».
Мета заходу сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; вивчити права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.
Також дітям було доведено основні правила безпеки на дорогах та роздано інформаційні матеріали: «Твої батьки сідають за кермо? Скажи їм: «Будьте уважні, обережні та відповідальні! Пам’ятайте, я чекаю Вас вдома!»













