6 жовтня в Опарівському НВК I-III ст. працівники центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провели лекцію на тему «Запобігання насильству серед дітей». Мета заходу: допомагати учням засвоїти критичне ставлення до поведінки людей; ознайомити учнів з основними правовими документами, що захищають дітей від насильства та дати поняття про фізичне і психологічне насильство.
Також школярі разом із соціальними працівниками провели флеш-моб з безпеки на дорогах в рамках акції "Тату, я чекаю на Тебе вдома!".













