» Центр соціальних служб » Соціальні працівники провели виховну акцію в Опарівському НВК

Соціальні працівники провели виховну акцію в Опарівському НВК

Автор: admin2 от 6-10-2017, 16:03
 (голосів: 0)

Соціальні працівники провели виховну акцію в Опарівському НВК6 жовтня в Опарівському НВК I-III ст. працівники центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провели лекцію на тему «Запобігання насильству серед дітей». Мета заходу: допомагати учням засвоїти критичне ставлення до поведінки людей; ознайомити учнів з основними правовими документами, що захищають дітей від насильства та дати поняття про фізичне і психологічне насильство.

Також школярі разом із соціальними працівниками провели флеш-моб з безпеки на дорогах в рамках акції "Тату, я чекаю на Тебе вдома!".

Соціальні працівники провели виховну акцію в Опарівському НВК

Соціальні працівники провели виховну акцію в Опарівському НВК

Соціальні працівники провели виховну акцію в Опарівському НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua