В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада з працівниками центру.
Заступника головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Леонід Іванчук ознайомив присутніх з програмою «Доступні ліки».
Начальник відділу автоматичної обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомог та соціальних виплат УПСЗН Дрогобицької РДА Ірини Мацан розповіла про зміни норм при нарахуванні субсидії на світло.
Також на нараді йшла мова про соціальне патрулювання соціальних робітників в селах району у зв’язку з погіршенням погодніх умов, підготовчу роботу до Великодніх свят.













