1 червня у службовому кабінеті Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді , начальником відділу соціальної роботи ДРЦСССДМ Тетяною Баб`як з матір’ю 2-х неповнолітніх дітей проведено анкетування на тему: «Ви і Ваша дитина», а також проведено профілактичну бесіду про наслідки невиконання батьківських обов’язків.
Мета: Визначити пріоритети родини повідношенню до дитини.
А також надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.













