15 березня психолог Дрогобицького МРВ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно із провідним спеціалістом ДРЦ СССДМпровели анкетування із засудженими неповнолітніми «Чи схильний ти до вживання наркотиків?». Це анкетування дало змогу встановити ставлення неповнолітніх до наркотиків та схильність до наркозалежності. На основі здійсненого анкетування, із неповнолітніми було проведено профілактичну бесіду із заданої тематики та роздано пам’ятні буклети із короткими відомостями.
Метою анкетування є профілактика та запобігання прогресу наркоманії серед неповнолітніх.













