За сприянням Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 14 грудня діти із сімей загиблих учасників АТО відвідали казкову резиденцію Святого Миколая.
Діти мали змогу відчути новорічну атмосферу та поспілкуватися із справжнім Чудотворцем та залишити у резиденції листи із своїми побажаннями.
Висловлюємо щиру подяку кафе «Гостинний двір» за безкоштовну можливість відвідати резиденцію Святого Миколая, за гостинність та позитивний настрій і святкові емоції.













