Вчора, 21 грудня, у Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся захід до Дня Святого Миколая для дітей із родин загиблих учасників АТО(ООС), організаторами якого, другий рік поспіль, був Благодійний фонд «Сумна квітка».
Діти отримали яскраві враження та позитивні емоції від конкурсів, майстер класу по розмальовуванню пряників.
По закінченні свята Святий Миколай привітав та роздав чудові подарунки родинам.
|
Дрогобицька державна адміністрація висловлює щиру подяку керівнику Благодійного фонду «Сумна квітка» Олені Кругліковій, яка організувала святковий захід «Творімо добро з Святим Миколаєм» для дітей загиблих учасників АТО(ООС) з Дрогобицького району та міста Дрогобича. Також заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас привітав дітей із сімей померлих/загиблих українських Героїв та вручив подарунки від Посольства України в Естонії. |













