22 жовтня соціальним педагогом Оксаною Яжик та юрисконсультом Дрогобицького РЦСССДМ Соломією Щербою спільно з представником благодійного фонду «Карітас», а саме, асистентом родинного центру Катериною Сурмою, у Нагуєвицькій ЗОШ - інтернат І-ІІ ступенів проведено захід про права та обов’язки дітей.
Захід складався з теоретичної та практичної частин. Учні дізналися про свої особисті права, ознайомилися з основними положеннями Конвенції про права та обов’язки дитини. Юрисконсульт орієнтувала дітей, куди і до кого звертатися при вирішенні проблем порушення їх прав і підвів учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки.
У практичній частині учні разом з Катериною Сурмою малювали птицю, яка знає свої права, не дозволяє себе ображати, але також знає про свої обов’язки.













