З 10 грудня по 14 грудня проходив Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.
Працівником служби у справах дітей Тетяна Якимець, спільно із представником Дрогобицького бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання БВПД Габрівським П.В. проведений захід в Летнянському НВК І-ІІІст. на вищевказану тематику.
Під час проведення заходу учні дізналися, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях.
Ми прагнемо через подібні заходи виховувати у дітей повагу до честі та гідності іншої людини, відповідальність за свої вчинки.













