» Центр соціальних служб » Працівники центру соціальних служб провели бесіду для Підбузьких школярів

Працівники центру соціальних служб провели бесіду для Підбузьких школярів

Автор: admin2 от 17-12-2019, 09:53
 (голосів: 0)

Працівники центру соціальних служб провели бесіду для Підбузьких школярівВ межах Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства» працівники Дрогобицького РЦСССДМ І. Кобільник та С.Щерба спільно з дільничним офіцером поліції М. Бараняком провели лекцію-бесіду на тему «Запобігання насильства серед молоді» у Підбузькій малій академії мистецтв імені Е. Миська та Підбузькій НВК І-ІІІ ст.
Під час заходу школярі дізналися, що таке булінг, чим він небезпечний, як розпізнати таке явище та як вберегтися від нього. Також йшлося про шляхи виходу з цієї ситуації, про важливість не замовчувати проблему та не стояти осторонь.
Діти отримали корисні поради, а також дізналися про свої права та обов’язки, про те, куди можуть звертатися у випадку порушення їхніх прав та хто повинен надати їм допомогу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua