» Центр соціальних служб » Соціальні працівники провели бесіду щодо запобігання булінгу

Соціальні працівники провели бесіду щодо запобігання булінгу

Автор: admin1 от 12-12-2019, 17:43
 (голосів: 0)

Соціальні працівники провели бесіду щодо запобігання булінгуВчора, 11 грудня, працівники Дрогобицького РЦСССДМ Ірина Кобільник та Соломія Щербою спільно з дільничним офіцером поліції М. Бараняком провели для учнів Урізької НВК І-ІІІ ст. лекцію-бесіду щодо запобігання булінгу.

Тема булінгу в даний час досить актуальна і обговорюється все частіше. Працівники Центру розповіли що таке булінг, які характерні риси його прояву, дали рекомендації, як уникати цькуванню і не стати його жертвою.

Діти активно брали участь в обговоренні і відповідали на питання. Учні також дізналися про свої права та обов’язки, куди можуть звертатися у випадку порушення їхніх прав, хто повинен надати їм допомогу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua