Напередодні Великодніх свят в середу, 20 квітня, спеціалісти Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді побували у Підбузькому НВК. Участь у заходів взяв учасник АТО, голова ГО «Вартові Припакарпаття» Михайло Фарима.
Під час зустрічі Михайло Васильович розповів школярам про нелегкі бойові будні, показав засоби особистого захисту. Учні задавали безліч питань і про умови проживання в місцях бойових дій, і про те, коли закінчиться війна, про обереги, які носять солдати.
Діти виготовили вітальні листівки які, можливо, зможуть підняти настрій воякам, зрозуміти, що тут їм вдячні, про них пам’ятають і розуміють важливість їхньої роботи, і найголовніше, що чекають їх додому живими.













