У Нагуєвицькій спецшколі-інтернаті відбувся захід до Дня захисника України, який святкуватиметься 14 жовтня. Його допомогли провести працівники районного Центру соціальних служб для сім¢ї, дітей та молоді. Діти власноруч зробили вітальні листівки для наших захисників, в яких, зокрема, побажали, щоб кожний воїн повертався додому живим і здоровим.
Листівки буде передано у Громадську ініціативу «Дрогобичина SOS допомога армії» та відправлено у зону АТО.













