5 липня, у сужбовому кабінеті Дрогобицького МРВ КВІ фахівцями із соціальної роботи та психологом спільно із провідними спеціалістом центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді та старшим інспектором ювенальної превенції було проведено семінар виховного характеру із засудженими неповнолітніми та особами молодіжного віку на тему: «Сім’я - осередок суспільства».
Мета даного заходу поглибити знання засуджених про сім’ю, про основні обов’язки членів сім’ї, донести інформацію, що кожен член великої родини має дбати про красу, чесність і порядність свого роду та виховати шанобливе ставлення до старших членів сім’ї.
Під час заняття засудженим було запропоновано ряд вправ, які сприяють кращому усвідомленню того, що члени їх родини це — найрідніші і найближчі кожному з нас люди.













