20 липня у службовому кабінеті Дрогобицького МРВ КВІ психологом, спільно із провідним спеціалістом центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, із неповнолітнім засудженим було проведено відеолекторій на тему: «Подбай про своє здоров’я сам».
Неповнолітньому було проведено інформаційну хвилинку та запропоновано відповісти на тестові запитання для самооцінки стану здоров’я.
Також було наочно продемонстровано відеоматеріали, де зазначалось, що здоров’я – найбільший дар природи. Людина отримала від природи надзвичайно досконалий організм прекрасної форми з універсальною стійкістю до труднощів життя – холоду і спеки, ран і отрут, страхів і нервових потрясінь, голоду та захворювань. На жаль, не всі однаково наділені даром здоров’я. З роками здоров’я все слабшає, а хвороб стає все більше. Таким чином, на формування здоров’я істотно впливає так звана поведінка самозбереження, тобто свідома система дій і стосунків, що визначають якість індивідуального й сімейного здоров’я. Основними складовими поведінки самозбереження є: адекватне харчування, уміння правильно відпочивати, достатня фізична активність, здорова сексуальність, уміння долати стреси, планування родини, відсутність шкідливих звичок.
Даний захід пройшов в доброзичливій атмосфері. Є сподівання, що під обліковий неповнолітній усвідомив, що здоров’я – найцінніший скарб, про який потрібно дбати та берегти його.













