» Центр соціальних служб » Відеолекторій на тему: «Подбай про своє здоров’я сам»

Відеолекторій на тему: «Подбай про своє здоров’я сам»

Автор: admin1 от 21-07-2016, 12:36
 (голосів: 0)

Відеолекторій на тему: «Подбай про своє здоров’я сам»20 липня у службовому кабінеті Дрогобицького МРВ КВІ психологом, спільно із провідним спеціалістом центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, із неповнолітнім засудженим було проведено відеолекторій на тему: «Подбай про своє здоров’я сам».

Неповнолітньому було проведено інформаційну хвилинку та запропоновано  відповісти на тестові запитання для самооцінки стану здоров’я.

Також було наочно продемонстровано відеоматеріали, де зазначалось, що здоров’я – найбільший дар природи. Людина отримала від природи надзвичайно досконалий організм прекрасної форми з універсальною стійкістю до труднощів життя – холоду і спеки, ран і отрут,  страхів і нервових потрясінь, голоду та захворювань. На жаль, не всі однаково наділені даром здоров’я. З роками здоров’я все слабшає, а хвороб стає все більше. Таким чином, на формування здоров’я істотно впливає так звана поведінка самозбереження, тобто свідома система дій і стосунків, що визначають якість індивідуального й сімейного здоров’я. Основними складовими поведінки самозбереження є: адекватне харчування, уміння правильно відпочивати, достатня фізична активність, здорова сексуальність, уміння долати стреси, планування родини, відсутність шкідливих звичок.

Даний захід пройшов в доброзичливій атмосфері. Є сподівання, що під обліковий неповнолітній усвідомив, що здоров’я – найцінніший скарб, про який потрібно дбати та берегти його.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua