» Відійшов у вічність Михайло Фарима

Відійшов у вічність Михайло Фарима

Автор: admin2 от 16-08-2016, 10:32
 (голосів: 0)

Відійшов у вічність Михайло ФаримаСьогодні у віці 46 років помер учасник бойових дій в зоні АТО, житель с.Доброгостів Дрогобицького району Михайло Фарима.

До війни М. Фарима мав мирну сільськогосподарську професію. Був активним учасником Революції Гідності. Щира любов до своєї Вітчизни змусила взяти до рук зброю - у вересні 2014 року добровільно пішов захищати незалежність та цілісність України від агресора на її східних теренах.

Демобілізувався у вересні 2015 року і одразу ж розпочав активну громадську діяльність. З ініціативи Михайла Фарими була створена громадська організація учасників АТО “Вартові Прикарпаття”, яку він очолив. Разом з бойовими побратимами п.Михайло дієво підтримував демобілізованих українських бійців та їхні сім'ї, брав участь у патріотичному вихованні молоді. Мав багато цікавих ідей та задумів, зокрема, для працевлаштування демобілізованих учасників АТО розпочав роботу зі створення охоронної фірми.

Втім, наслідки отриманої на війні контузії спричинили у червні цього року важку хворобу, яка призвела до смерті Героя.

У скорботі — рідні п.Михайла, його вірні друзі, односельці, вся громада Дрогобиччини.

Вічна пам'ять і слава українському воїну! Герої не вмирають!

Парастас - сьогодні о 20.00 год у батьківській хаті покійного. Похорон - у четвер, 18 серпня об 11.00 год.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua