Сьогодні голова громадської організації “Вартові Прикарпаття” Михайло Фарима вручив голові райдержадміністрації Володимирові Шутку Подяку за активну участь у вирішенні питань воїнів АТО. Під час вручення п.Михайло відзначив, що учасники АТО, їхні сім'ї завжди відчувають розуміння та підтримку голови райдержадміністрації, який уважно і відповідально ставиться до їхніх проблем і потреб.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко у свою чергу щиро подякував за нагороду та зазначив, що це — не лише його особиста заслуга, а праця колективу райдержадміністрації, особливо, тих служб, які безпосередньо співпрацюють з учасниками АТО і їхніми родинами. Очільник району наголосив, що підтримка українських воїнів, які мужньо захищають нашу державу від агресора — першочерговий щоденний обов'язок органів місцевої влади.













