» Інформація » Володимир Шутко отримав подяку від громадської організації учасників АТО

Володимир Шутко отримав подяку від громадської організації учасників АТО

Автор: admin2 от 2-06-2016, 11:14
 (голосів: 0)

Володимир Шутко отримав подяку від громадської організації учасників АТОСьогодні голова громадської організації “Вартові Прикарпаття” Михайло Фарима вручив голові райдержадміністрації Володимирові Шутку Подяку за активну участь у вирішенні питань воїнів АТО. Під час вручення п.Михайло відзначив, що учасники АТО, їхні сім'ї завжди відчувають розуміння та підтримку голови райдержадміністрації, який уважно і відповідально ставиться до їхніх проблем і потреб.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко у свою чергу щиро подякував за нагороду та зазначив, що це — не лише його особиста заслуга, а праця колективу райдержадміністрації, особливо, тих служб, які безпосередньо співпрацюють з учасниками АТО і їхніми родинами. Очільник району наголосив, що підтримка українських воїнів, які мужньо захищають нашу державу від агресора — першочерговий щоденний обов'язок органів місцевої влади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua