» Інформація » Доброгостів попрощався з Михайлом Фаримою

Доброгостів попрощався з Михайлом Фаримою

Автор: admin1 от 18-08-2016, 16:12

Доброгостів попрощався з Михайлом ФаримоюВ четвер, 18 серпня, в селі Доброгостів багатолюдна жалобна процесія провела в останню путь учасника бойових дій в зоні АТО, голову громадської організації учасників АТО «Вартові Прикарпаття» Михайло Фарима, який помер від тяжкої хвороби, спричиненої контузією на війні. Після прощання у батьківській оселі та місцевому храмі бійця з почестями поховали на сільському цвинтарі.

Віддати останню шану Михайлові Фаримі прийшли голова райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутати обласної, районної та сільської рад, військові побратими, рідні, односельці та мешканці навколишніх сіл.

Як сказав на прощанні місцевий парох о. Роман Водяник, Михайло відразу з Майдану добровольцем пішов на війну з окупантом, захищаючи свою землю, рятуючи життя не одному своєму побратиму. І повернувшись в рідне село, до мирного життя, докладав усіх зусиль, щоб допомогти, тим, хто пройшов війну на сході країни. Створивши громадську організацію учасників АТО «Вартові Прикарпаття», хотів втілити в життя багато ідей та планів.

Вічна пам’ять герою!

Доброгостів попрощався з Михайлом Фаримою