» У кожному населеному пункті Дрогобиччини вшанують головне свято нашої держави

У кожному населеному пункті Дрогобиччини вшанують головне свято нашої держави

Автор: admin2 от 22-08-2016, 15:15
 (голосів: 1)

У кожному населеному пункті Дрогобиччини вшанують головне свято нашої держави
У вівторок, 23 серпня біля Колони Свободи на вул. 22 Січня, 37 відбудеться районне урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України. Початок об 11.00 год.

Цього ж дня о 21 годині 30 хвилин на площі перед Дрогобицьким районним народним домом пройде вулична вистава “Глорія” (вогняне шоу) у виконанні артистів Львівського академічного театру “Воскресіння”.

24 серпня молебні за Україну, урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України відбудуться у населених пунктах району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua