![]()
У вівторок, 23 серпня біля Колони Свободи на вул. 22 Січня, 37 відбудеться районне урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України. Початок об 11.00 год.
Цього ж дня о 21 годині 30 хвилин на площі перед Дрогобицьким районним народним домом пройде вулична вистава “Глорія” (вогняне шоу) у виконанні артистів Львівського академічного театру “Воскресіння”.
24 серпня молебні за Україну, урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України відбудуться у населених пунктах району.













