Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 березня 2017 року № 195/0/5-17 - квітень, травень, червень цього року оголошено місяцями охорони нерестуючої риби. На території Львівської області в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов раків.
Як виняток, любительське рибальство на території району дозволене на таких водоймах:
- Унятицьке водосховище с. Унятичі - вздовж дамби;
- Водойма «Уличнянка» - берегова смуга від с. Доброгостів до шлюзу дамби перекриття.
Вилов риби на цих водоймах дозволено всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега на спеціально визначених ділянках.
У всіх інших водоймах, у тому числі наданих в оренду, на території району вилов риби суворо заборонений.













