» Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби

Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби

Автор: admin2 от 22-03-2017, 11:22
 (голосів: 0)

    Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов рибиРозпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 березня 2017 року № 195/0/5-17 - квітень, травень, червень цього року оголошено місяцями охорони нерестуючої риби. На території Львівської області в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов раків.

Як виняток, любительське рибальство на території району дозволене на таких водоймах:

- Унятицьке водосховище с. Унятичі - вздовж дамби;
- Водойма «Уличнянка» - берегова смуга від с. Доброгостів до шлюзу дамби перекриття.

Вилов риби на цих водоймах дозволено всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега на спеціально визначених ділянках.

У всіх інших водоймах, у тому числі наданих в оренду, на території району вилов риби суворо заборонений.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua