Відзначаючи день похилого віку в селі Вороблевичі, соціальні робітники Оксана Гуменна, Віра Музика та Марія Салашник організували цікаве дійство. Спільно з сільським головою Михайлом Герієм, який завжди з розумінням ставиться як до проблем самотніх так і до працівників соціальної служби в цілому, залучивши працівників культури та освіти, відвідали домівки старших представників громади. Теплі та щирі слова привітань, пісні, квіти та подарунки не залишили байдужими нікого з присутніх. Привітати стареньких приїхали і директор територіального центру соціального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оксана Тринчук та завідуюча відділення соціальної допомоги вдома Наталя Дем’яновська.
Приємно було чути слова вдячності за те, що їх не забувають, що не залишаються на одинці ні в будні, ні в свята. Це дуже добре та повчально залучати до таких заходів дітей, які на прикладі вчаться з повагою ставитись до стареньких. Адже люди старшого покоління - джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм повинні стати взірцем для підростаючого покоління, адже вони передають нам у спадок все найцінніше, що накопичили за все своє життя.













