» Соціальний захист населення » В Літині цими вихідними вшановували старших людей

В Літині цими вихідними вшановували старших людей

Автор: admin1 от 10-10-2016, 11:11
 (голосів: 0)

В Літині цими вихідними вшановували старших людейДрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завершив відзначення Дня людей похилого віку святом у селі Літиня.  Соціальні робітники Оксана Пушій, Марія Галів, Наталя Пурій, Ганна Рубаш та Ольга Куряча вміло організували свято не тільки для своїх підопічних, а й для всіх мешканців сіл Літиня та Городківка. Завдячуючи підтримці сільського голови Івана Пурія та творчим здібностям керівника Народного дому Федора Пігута, який вміло підібрав художні номери, що стали окрасою свята.  Спільною молитвою з отцем Олегом було розпочато захід. Привітали стареньких директор терцентру Оксана Тринчук  та зав. відділенням Галина Вовк. Всі учасники дійства забули про час, турботи, хвороби та роки. В теплому дружньому колі старенькі витираючи сльози радості дякували за все: і опіку, і допомогу, і таке гарне свято. Доброта  та допомога  іншим людям приносить радість та спокій у серце того, хто дає, i того, хто потребує.

В Літині цими вихідними вшановували старших людей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua