» Соціальний захист населення » В районі вшановують людей похилого віку

В районі вшановують людей похилого віку

Автор: admin1 от 6-10-2016, 14:20

В районі вшановують людей похилого вікуПродовжуючи заходи до Дня людей похилого віку, працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) вітають самотніх вручаючи квіти та подарунки з побажаннями міцного здоров’я,  довгих років життя та щоб  осінь їхнього життя була тихою і спокійною. До вітань залучили працівників органів місцевого самоврядування та дітей – волонтерів. З невеличкими концертними номерами відвідали домівки стареньких, де не дивлячись на погоду тепло і затишно від щирих слів, дзвінких пісень, звичайної людської уваги, співчуття та розуміння. Такі святкування відбулися у селах Дережичі, Михайлевичі, Далява, Лішня, Старий Кропивник, Ріпчиці, Рибник, Тинів.

Старенькі зі словами вдячності та сльозами радості на очах проводжали гостей. Це свято додало їм сил та віри, що вони комусь потрібні, що про них пам’ятають.

В районі вшановують людей похилого віку