Сьогодні, 14 грудня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, підвела підсумки роботи на місцях. Про відвідування підприємств району в смт. Меденичі та с. Солонсько доповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Ярослава Ковтик, яка інформувала про те, з керівниками яких підприємств була проведена розмова на тему легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення згідно з чинним законодавством.
Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, який проводив засідання, зазначив, що така форма діяльності робочої групи є більш дієвою і було узгоджено графік та дату наступного маршруту виїзду в населені пункти району за участі державного інспектора головного управління Держпраці.
Також керівникам, бухгалтерам підприємств та організацій району нагадали, що з 1.12.2016 року рівень мінімальної заробітної плати зріс до 1600 грн.













