» Соціальний захист населення » Робоча група з питань легалізації заробітної плати підвела підсумки роботи на місцях

Робоча група з питань легалізації заробітної плати підвела підсумки роботи на місцях

Автор: admin1 от 14-12-2016, 11:35
 (голосів: 1)

Робоча група з питань легалізації заробітної плати підвела підсумки роботи на місцяхСьогодні, 14 грудня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, підвела підсумки роботи на місцях. Про відвідування підприємств району в смт. Меденичі та  с. Солонсько доповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Ярослава Ковтик, яка інформувала про те, з керівниками яких підприємств була проведена розмова на тему легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення згідно з чинним законодавством.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, який проводив засідання, зазначив, що така форма діяльності робочої групи є більш дієвою і було узгоджено графік та дату наступного маршруту виїзду в населені пункти району за участі державного інспектора головного управління Держпраці. 

Також керівникам, бухгалтерам підприємств та організацій району нагадали, що з 1.12.2016 року рівень мінімальної заробітної плати зріс до 1600 грн.

Робоча група з питань легалізації заробітної плати підвела підсумки роботи на місцях

 

 

Робоча група з питань легалізації заробітної плати підвела підсумки роботи на місцях

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua