Відповідно до рішення вчорашнього засідання робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, продовжила працювала на місцях. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи робочої групи та маршрут виїзду в населені пункти району.
Члени робочої групи відвідали підприємства району в Новому Селі та Болехівцях. Відбулася їхня розмова з керівниками на тему легалізації виплати заробітної плати
та зайнятості населення згідно з чинним законодавством. Керівники попереджені про необхідність офіційного працевлаштування працівників та виплати заробітної не менше від законодавчо встановленого мінімуму.













