» Соціальний захист населення » Робоча група з питань легалізації зайнятості працювала на території Болехівської сільської ради

Робоча група з питань легалізації зайнятості працювала на території Болехівської сільської ради

Автор: admin2 от 6-04-2017, 12:34
 (голосів: 0)

Робоча група з питань легалізації зайнятості працювала на території Болехівської сільської ради Відповідно до рішення вчорашнього засідання робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, продовжила працювала на місцях. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи робочої групи та маршрут виїзду в населені пункти району.

Члени робочої групи відвідали підприємства району в Новому Селі та Болехівцях. Відбулася їхня розмова з керівниками на тему легалізації виплати заробітної платиРобоча група з питань легалізації зайнятості працювала на території Болехівської сільської ради  та зайнятості населення згідно з чинним законодавством. Керівники попереджені про необхідність офіційного працевлаштування працівників та виплати заробітної не менше від законодавчо встановленого мінімуму.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua