Як вже повідомлялося, вчора, 16 лютого, після засідання в райдержадміністрації робоча группа провела своє чергове виїзне засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області.
Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Рихтицької сільської ради.
Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.
Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України.
Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.













