В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відсвяткували Різдвяні свята разом зі своїми підопічними.
Соціальні робітники спільно з працівниками Народних домів та дітьми-волонтерами завітали до самотніх мешканців району похилого віку та веселою колядою
вітали їх з народженням Христа. Віншувальні слова колядників та колядки створили святковий настрій самотнім людям і запалили іскру радості в їхніх очах.













