1 лютого в Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада з працівниками, на якій підведено підсумки роботи терцентру за 2016 рік та перспективи на 2017 рік. Обговорювались питання щодо підняття мінімальної заробітної плати, а також фахівцями з соціальної допомоги вдома проводилась роз’яснювальна робота стосовно оформлення нових бланків, введених в дію з 01.01.2017 року Директор і зав. відділенням наголосили соціальним робітникам на те, щоб постійно контролювали опалювальні прилади одиноких, з метою недопущення пожеж. У зв’язку зі збільшенням випадків шахрайства наголошувати одиноким, щоб не відчиняли двері стороннім особам.













