» Соціальний захист населення » В холодну пору, ще більшу опіку одиноким – з наради соціальних працівників

В холодну пору, ще більшу опіку одиноким – з наради соціальних працівників

Автор: admin1 от 3-02-2017, 09:32
 (голосів: 0)

В холодну пору, ще більшу опіку одиноким – з наради соціальних працівників1 лютого в Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада з працівниками, на якій підведено підсумки роботи терцентру за 2016 рік та перспективи на 2017 рік. Обговорювались питання щодо підняття мінімальної заробітної плати, а також  фахівцями з соціальної допомоги вдома проводилась роз’яснювальна робота стосовно оформлення нових бланків, введених в дію з 01.01.2017 року Директор і зав. відділенням наголосили соціальним робітникам на те, щоб постійно контролювали опалювальні прилади одиноких, з метою недопущення пожеж.  У зв’язку зі збільшенням випадків шахрайства наголошувати одиноким, щоб не відчиняли двері стороннім особам.

В холодну пору, ще більшу опіку одиноким – з наради соціальних працівників
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua