» Соціальний захист населення » Соціальним робітникам розповіли про перерахунок пенсій з 1 травня

Соціальним робітникам розповіли про перерахунок пенсій з 1 травня

Автор: admin2 от 3-05-2017, 15:40

Соціальним робітникам розповіли про перерахунок пенсій з 1 травняУ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада з працівниками, на яку запросили заступника начальника Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Зоряну Ткачів. Вона інформувала про перерахунки пенсій з 1 травня 2017 року у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам, а також давала відповіді на запитання соціальних робітників.

На нараді підводились підсумки про пророблену роботу до Великодня, про роботу на присадибних ділянках, обговорювались інші питання.