» Соціальний захист населення » У районному терцентрі опрацювали план роботи соціальних працівників до кінця року

У районному терцентрі опрацювали план роботи соціальних працівників до кінця року

Автор: admin2 от 5-12-2017, 11:05
 (голосів: 0)

У районному терцентрі опрацювали план роботи соціальних працівників до кінця року

 

В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада з працівниками, на якій обговорювались підсумки роботи до Дня інваліда, підготовча робота і можливість залучення спонсорів до свята Миколая, комунікація з учасниками АТО та членами їх родин, проведення соціального патрулювання в селах району, виявлення бездомних.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua