В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада з працівниками, на якій обговорювались підсумки роботи до Дня інваліда, підготовча робота і можливість залучення спонсорів до свята Миколая, комунікація з учасниками АТО та членами їх родин, проведення соціального патрулювання в селах району, виявлення бездомних.













