Відповідно до рішення засідання, що відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, вчора, 10 травня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, почала працювала на місцях. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи та маршрут виїзду в населені пункти району.
Члени робочої групи відвідали підприємства району в Раневичах та Солонську. Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.
Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України.
Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.













