Відповідно до рішення попереднього засідання сьогодні робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, почала працювати на місцях. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану роботи робочої групи та маршрут виїзду в населені пункти району.
У виїзному засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та Дрогобицької міськрайонної філії Львівського обласного центру зайнятості.
Члени робочої групи відвідали підприємця, який зареєстрований в с.Дережичі, але фактично здійснює діяльність в м.Дрогобич. Проведена роз'яснювальна робота з працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці та виплати заробітної не менше від законодавчо встановленого мінімуму.













