Сумна дата для українців. 26 квітня - 31-і роковини найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.
Станом на 01.04.2017 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації числиться 114 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: 67 учасників ліквідації аварії 1,2,3 категорій та 47 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в т.ч. 21 дитина та п’ять вдів.
До пам’ятної дати затверджено план заходів, щодо відзначення трагічних подій, пов’язаних з аварією на Чорнобильській АЕС. Відповідно до цього плану було проведено зустрічі з представниками Дрогобицької районної громадської організації потерпілих від аварії на ЧАЕС «Захист», засідання «круглим столом» з питань соціального захисту постраждалих громадян.
26 квітня 2017 року об 11.00 год. біля меморіальної таблиці на місці пам’ятного знаку ліквідаторам-чорнобильцям Дрогобиччини будуть проводитись відповідні заходи за участю представників влади, громадських організацій та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. В районному народному домі відбудеться тематичний вечір-реквієм за загиблими ліквідаторами аварії на ЧАЕС і померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи. У школах району в цей день проходитимуть тематичні виховні години.
Для покращення соціального захисту громадян, постраждалих в той час, в рамках виконання комплексної цільової програми «Соціальний захист жителів району у 2017 році» з районного бюджету виплачено грошову допомогу на суму 50 тис. грн.
З державного бюджету за І квартал 2017 року чорнобильцям виплечено компенсацій та допомог на суму 48,7 тис.грн., а саме: по щомісячній грошовій допомозі у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 48,7 тис.грн.













