» Соціальний захист населення » Соціальні працівники обговорили ряд важливих питань

Соціальні працівники обговорили ряд важливих питань

Автор: admin1 от 2-11-2017, 14:39

Соціальні працівники обговорили ряд важливих питань В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася  нарада з працівниками, на яку були запрошені заступник начальника  Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Зоряна Ткачів, начальник управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА Галина Чапля.

На нараді обговорювалися питання зміни в пенсійному законодавстві, зміни при нарахуванні житлових субсидій на опалювальний період 2017-2018 рр., активізація роботи до зимового періоду, підготовча робота щодо проведення Дня інваліда.