У вівторок, 16 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів нараду з питань змін до Порядку надання житлових субсидій та монетизації переплати по субсидіях. Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Чапля інформувала, що з 1 травня 2017 року буде проведено перерахунок всіх житлових субсидій. На нараді також обговорювалися проблемні питання щодо реалізації вимог законодавства на районному рівні, були узгоджені терміни подання актів звіряння щодо сум переплат по газу, електроенергії та воді.
В нараді взяли участь представники підприємств надавачів послуг, зокрема Дрогобицького РЕМу, управління газового господарства, Дрогобицького водоканалу.
Крім цього було врегульовано всі питання щодо організації на районному рівні роботи по монетизації переплати субсидій.













