Сьогодні, 19 травня, відбулася засіданні Колегії райдержадміністрації, де в останньому питанні начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Чапля інформувала сільських та селищних голів про зміни порядку надання субсидій з 1 травня 2017 року та порядок монетизації переплати по субсидіях. Зокрема вони стосуються періоду врахування доходів для призначення субсидії та порядку отримання інформації про доходи, призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг, призначення субсидії за зареєстрованим місцем перебування, термінів опалювального періоду для індивідуального опалення та інше. З подробицями можна ознайомитись на нашому сайті за посиланням.













