» Соціальний захист населення » На семінарі в райдержадміністрації обговорювали деякі питання законодавства про працю

Автор: admin1 от 19-07-2017, 15:41

На семінарі в райдержадміністрації обговорювали деякі питання законодавства про працю В сесійній залі районної ради сьогодні, 19 липня, відбувся семінар по роз’ясненню законодавства про працю, який розпочав заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник.

Пріоритетні засади центру зайнятості в обслуговуванні роботодавців висвітлила заступник директора Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Галина Петречко. Важливим в роботі центру є оперативне та якісне вирішення проблем роботодавців щодо підбору робочої сили, надання консультативної допомоги у започаткуванні власної справи, організація та проведення інформаційно-консультаційних, інформаційно-довідкових, профорієнтаційних заходів для різних категорій населення та інше.

На семінарі в райдержадміністрації обговорювали деякі питання законодавства про працю Інспектор відділу єдиного внеску Дрогобицької ОДПІ Марія Галин окреслила актуальні питання щодо заповнення звіту Єдиного соціального внеску головний державний ревізор. Зокрема вона зупинилась на питаннях, яким чином страхувальнику виправити помилки у звіті щодо сум нарахованого ЄСВ до закінчення терміну її подання, чи потрібно подавати звіт щодо сум нарахованого ЄСВ суб’єкту господарювання, який не має найманих працівників та інших.

На питанню моніторингу відомостей реєстру застрахованих осіб та реєстрація на веб-порталі зупинилась перший заступник начальника Дрогобицького міськрайонного Пенсійного фонду Наталя Нестер. З метою легалізації заробітних плат, фахівцями Пенсійного фонду України постійно здійснюється моніторинг та аналіз відомостей з Реєстру застрахованих осіб.

Найкращим способом контролю за своїми відрахуваннями із заробітної плати, за розміром своїх соціальних внесків є реєстрація на веб-порталі ПФУ, яка дає можливість людині стежити за сплатою страхових внесків на її користь до фондів соціального страхування і, за необхідності, вирішувати всі питання з роботодавцем невідкладно.

На запитання про оплату праці, легалізацію зайнятості відповідала головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Ірина Тріль.