» Соціальний захист населення » У райдержадміністрації відбувся семінар з питань чинного законодавства про працю

У райдержадміністрації відбувся семінар з питань чинного законодавства про працю

Автор: admin2 от 7-02-2018, 15:01
 (голосів: 0)

У райдержадміністрації відбувся семінар з питань чинного законодавства про працю7 лютого в райдержадміністрації відбувся семінар “Зміни в чинному законодавстві з питань праці. Легалізація робочої сили. Обговорення проблемних питань”.

У семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма, представники фіскальних органів, Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Розпочинаю семінар, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад наголосив на важливості дотримання усіх норм законодавства з питань праці.

Головний державний інспектор з питань праці Марія Кучма ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві з питань праці у 2018 році, порядком здійснення контролю з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.

Присутні мали можливість ознайомитися з порядком подання звіту з ЄСВ і змінами у нарахуванні єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців у 2018 році, поставити запитання, які їх цікавили в рамках обговорюваної теми.

До участі у семінарі були запрошені керівники, працівники бухгалтерських, кадрових служб, установ, організацій, підприємств та підприємців Дрогобицького району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua