7 лютого в райдержадміністрації відбувся семінар “Зміни в чинному законодавстві з питань праці. Легалізація робочої сили. Обговорення проблемних питань”.
У семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма, представники фіскальних органів, Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Розпочинаю семінар, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад наголосив на важливості дотримання усіх норм законодавства з питань праці.
Головний державний інспектор з питань праці Марія Кучма ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві з питань праці у 2018 році, порядком здійснення контролю з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.
Присутні мали можливість ознайомитися з порядком подання звіту з ЄСВ і змінами у нарахуванні єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців у 2018 році, поставити запитання, які їх цікавили в рамках обговорюваної теми.
До участі у семінарі були запрошені керівники, працівники бухгалтерських, кадрових служб, установ, організацій, підприємств та підприємців Дрогобицького району.













