» Соціальний захист населення » В районі триває прийом заяв на монетизацію субсидій

В районі триває прийом заяв на монетизацію субсидій

Автор: admin1 от 8-08-2017, 15:55
 (голосів: 0)

В районі триває прийом заяв на монетизацію субсидійУправлінням праці та соціального захисту населення триває прийом заяв від жителів району для виплати частини переплати по житлових субсидіях в рамках монетизації.

Ще раз  нагадуємо, жителям району, які мають переплату по субсидіях за спожитий газ, станом на 01.05.2017р. і ще не подали заяви на виплату грошової допомоги, зробити це необхідно до 1 вересня.

Після 1 вересня 2017 року управлінням будуть сформовані виплатні списки для здійснення такої виплати.

Списки осіб, які мають право на монетизацію передані в сільські (селищні ради) для зручності.

На сьогоднішній день заяви подали близько 3 тисячі осіб. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua