Управлінням праці та соціального захисту населення триває прийом заяв від жителів району для виплати частини переплати по житлових субсидіях в рамках монетизації.
Ще раз нагадуємо, жителям району, які мають переплату по субсидіях за спожитий газ, станом на 01.05.2017р. і ще не подали заяви на виплату грошової допомоги, зробити це необхідно до 1 вересня.
Після 1 вересня 2017 року управлінням будуть сформовані виплатні списки для здійснення такої виплати.
Списки осіб, які мають право на монетизацію передані в сільські (селищні ради) для зручності.
На сьогоднішній день заяви подали близько 3 тисячі осіб.













