» Соціальний захист населення » Монетизація субсидій- закінчується термін подання заяв на отримання грошової компенсації

Монетизація субсидій- закінчується термін подання заяв на отримання грошової компенсації

Автор: admin2 от 30-08-2017, 15:50
 (голосів: 0)

Монетизація  субсидій- закінчується термін подання  заяв на отримання грошової компенсаціїУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що 1 вересня закінчується термін прийому заяв від жителів району, які станом на 01.05.2017р. мали переплату з субсидій за спожитий газ, що використовується для опалення.

Зекономлену частину переплати з субсидій в грошовому еквіваленті (до 100 куб.м. газу – 695,79 грн.) жителі району зможуть отримати готівкою за особистою заявою у вересні – жовтні 2017року.

Виплата допомоги буде здійснюватись через відділення поштового зв’язку або шляхом зарахування коштів на особовий рахунок, відкритий в Ощадбанку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua