Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що 1 вересня закінчується термін прийому заяв від жителів району, які станом на 01.05.2017р. мали переплату з субсидій за спожитий газ, що використовується для опалення.
Зекономлену частину переплати з субсидій в грошовому еквіваленті (до 100 куб.м. газу – 695,79 грн.) жителі району зможуть отримати готівкою за особистою заявою у вересні – жовтні 2017року.
Виплата допомоги буде здійснюватись через відділення поштового зв’язку або шляхом зарахування коштів на особовий рахунок, відкритий в Ощадбанку.













