Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що 1 вересня 2017 року закінчується термін подання заяв жителями району на отримання переплати по субсидіях за спожитий природний газ станом на 01.05.2017р.
Ще раз нагадуємо про необхідність подання особисто заяви про отримання переплати по субсидіях готівкою.
Інформацію про наявність та суму переплати по субсидіях можна отримати в сільських (селищних) радах за місцем проживання.
Монетизації підлягає частина переплати по субсидіях за спожитий газ для опалення 100 куб. м., що в граничному еквіваленті становить 688 грн. – максимально.
Виплата допомоги буде здійснюватись після 1 вересня через поштові відділення або Ощадбанк.
Станом на 21.08.2017 р. в управління подано 4 149 заяв на виплату частини переплати по субсидіях.













