Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба. У засіданні взяв участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Борис Веліахмедов. Наголошувалося на необхідності продовження інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо легалізації та детінізації заробітної плати серед населення району. Заслухано суб'єктів підприємницької діяльності та проведено детальний аналіз списку платників - мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області.
Також було наголошено, що в жовтні буде проведено семінар на тему: «Легалізація праці та дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці».













