» Соціальний захист населення » У жовтні відбудеться семінар з легалізації заробітної плати

У жовтні відбудеться семінар з легалізації заробітної плати

Автор: admin2 от 20-09-2017, 14:24
 (голосів: 0)

У жовтні відбудеться семінар з легалізації заробітної платиСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба. У засіданні взяв участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Борис Веліахмедов. Наголошувалося на необхідності продовження інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо легалізації та детінізації заробітної плати серед населення району. Заслухано суб'єктів підприємницької діяльності та проведено детальний аналіз списку платників - мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області.

Також було наголошено, що в жовтні буде проведено семінар на тему: «Легалізація праці та дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua