» Соціальний захист населення » Чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Автор: admin1 от 1-08-2018, 12:33

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населенняСьогодні, 1 серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого було обговорено ряд проблемних питань, а саме необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці, легалізації найманої робочої сили, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Романа Пилипця.

Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів поданий ГУ ДФС у Львівській області та таких, які знаходяться в зоні ризику – середня заробітна плата на рівні 3723- 4000 грн.

Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, які виплачують заробітну плату нижче 4000 грн.

Суб’єктам господарювання, наголошено на основному - дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень. Рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.