Сьогодні, 8 серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Романа Пилипця.
Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу представниками фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Суб’єктам господарювання, наголошено на основному – дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень. Рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.













