» Соціальний захист населення » В селах району продовжують вшановувати мешканців похилого віку

В селах району продовжують вшановувати мешканців похилого віку

Автор: admin2 от 5-10-2017, 17:02
 (голосів: 0)

В селах району продовжують вшановувати мешканців похилого віку
З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку в селах району працівники сільських рад, народних домів, школярі та соціальні робітники територіального центру сіл Грушів, Тинів, Ст.Кропивник, Вороблевичі, Дорожів відвідали з подарунками та вітальними словами самотніх мешканців літнього віку.

В селах району продовжують вшановувати мешканців похилого віку

В селах району продовжують вшановувати мешканців похилого віку

В селах району продовжують вшановувати мешканців похилого віку

В селах району продовжують вшановувати мешканців похилого віку


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua