Щороку 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний День людей похилого віку. Дрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом з представниками сільських рад, дітьми – волонтерами організував тижневу акцію в селах району, присвячену Дню людей похилого. За здоров’я наших підопічних у храмах району були відслужені Служби Божі.
В селі Уличне проведено вечір спогадів «Згадаймо минуле», в Літині – вечір «Мої літа – моє багатство» в Даляві відбувся концерт – вітання. По всіх інших селах Дрогобицького району соціальні робітники разом з дітьми - волонтерами відвідали домівки самотніх з квітами, солодощами та подарунковими наборами і привітали зі святом, побажавши їм всім, залишатися діяльними й активними. Щоб уже не молоді роки не знесилювали, а піднімали їх морально і духовно.













