» Центр соціальних служб » На Дрогобиччині вшанували людей похилого віку

На Дрогобиччині вшанували людей похилого віку

Автор: admin1 от 6-10-2015, 11:19
 (голосів: 2)

На Дрогобиччині вшанували людей похилого вікуЩороку 1 жовтня в Україні   відзначається Міжнародний День людей похилого віку. Дрогобицький  районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом з представниками сільських рад, дітьми – волонтерами  організував тижневу акцію в селах району, присвячену Дню людей похилого. За здоров’я наших підопічних у храмах району були відслужені Служби Божі.

В селі Уличне проведено вечір спогадів «Згадаймо минуле», в Літині – вечір «Мої літа – моє багатство» в  Даляві відбувся концерт – вітання. По всіх інших селах Дрогобицького району соціальні робітники разом з дітьми - волонтерами відвідали домівки самотніх з квітами, солодощами та подарунковими наборами і привітали зі святом, побажавши їм всім, залишатися діяльними й активними. Щоб уже не молоді роки не знесилювали, а піднімали їх морально і духовно.

На Дрогобиччині вшанували людей похилого віку

На Дрогобиччині вшанували людей похилого віку
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua