24 жовтня працівники служби у справах дітей Дрогобицької РДА спільно з Дрогобицьким РЦСССДМ, Дрогобицьким РВ ГУДСНСУ у Львівській області здійснили виїзд у смт. Підбуж. Метою поїздки було проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження надзвичайних ситуацій у сім`ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених та сім`ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З батьками дітей проведено профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов`язків.













