» Соціальний захист населення » Відбувся семінар з охорони праці та промислової безпеки

Відбувся семінар з охорони праці та промислової безпеки

Автор: admin2 от 27-11-2017, 14:09
 (голосів: 0)

Відбувся семінар з охорони праці та промислової безпеки24 листопада у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася кущова семінар-нарада, на якій говорилося про вимоги чинного законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки, а також про безпечне користування газовими приладами в опалювальний сезон і, зокрема, про “Правила безпеки систем газопостачання” у закладах освіти та медицини усієї Дрогобиччини.

Семінар провело Головне управління Держпраці у Львівській області у співпраці та взаємодії зі службою охорони праці райдержадміністрації. У семінарі взяв участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. У сесійній залі районної ради зібралися керівники і відповідальні працівники з питань охорони праці і газового господарства освітніх закладів та охорони здоров’я міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника і Дрогобицького району. Доповідачами були Віктор Курило – начальник відділу нагляду в АПК та соціально-культурній сфері ГУ Держпраці та Ігор Проць – начальник відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області.

Зазначалося, що щороку з початком опалювального сезону зростають ризики аварій та травматизму людей пов’язані з використанням газу та експлуатацією газових приладів у побуті і закладах соціально-культурної сфери. Статистика, на жаль, невтішна. Так, у 2016 році у Львівській області зафіксовано 11 аварій пов’язаних з використанням газу у побуті (з них 2 вибухи), госпіталізовано 11 осіб (7 – з отруєннями чадним газом, 4 – з опіками тіла внаслідок вибухів) та 6 осіб загинуло (5 – внаслідок отруєнь чадним газом, 1 – від опіків внаслідок вибуху). З початку 2017 року зафіксовано вже 10 таких аварій (з них 3 вибухи), госпіталізовано 16 осіб (11 – з отруєннями чадним газом, 5 – з опіками внаслідок вибухів) та 8 осіб загинуло (усі внаслідок отруєнь чадним газом).

Власне, з метою запобігання таких нещасних випадків і був проведений навчальний семінар, на якому акцентувалося необхідність обов’язкового виконання вимог щодо безпечного користування газовими приладами.


osnovni-vimogi.doc [ b] (завантажень: 9)

 

Відбувся семінар з охорони праці та промислової безпеки

 

Відбувся семінар з охорони праці та промислової безпеки

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua