» Соціальний захист населення » Відбудеться семінар-нарада з охорони праці

Відбудеться семінар-нарада з охорони праці

Автор: admin2 от 22-11-2017, 10:26
 (голосів: 0)

Відбудеться семінар-нарада з охорони праціВ п’ятницю, 24 листопада о 10:00 год. головне управління Держпраці у Львівській області разом зі службою охорони праці (ОП) райдержадміністрації проведе кущову семінар-нараду з питань дотримання загальних вимог ОП у закладах освіти та медицини, а також особливих вимог правил безпеки систем газопостачання під час опалювального періоду.

Запрошуються керівники і працівники служб ОП закладів освіти (шкіл, дитсадків і відділів освіти) та охорони здоров’я (лікарень, амбулаторій, ФАПів і відділів охорони здоров’я/ТМО) міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника і смт. Східниці та Дрогобицького району.

Семінар-нарада відбудеться в сесійній залі Дрогобицької районної ради.

 

Служба охорони праці райдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua