В п’ятницю, 24 листопада о 10:00 год. головне управління Держпраці у Львівській області разом зі службою охорони праці (ОП) райдержадміністрації проведе кущову семінар-нараду з питань дотримання загальних вимог ОП у закладах освіти та медицини, а також особливих вимог правил безпеки систем газопостачання під час опалювального періоду.
Запрошуються керівники і працівники служб ОП закладів освіти (шкіл, дитсадків і відділів освіти) та охорони здоров’я (лікарень, амбулаторій, ФАПів і відділів охорони здоров’я/ТМО) міст Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника і смт. Східниці та Дрогобицького району.
Семінар-нарада відбудеться в сесійній залі Дрогобицької районної ради.
Служба охорони праці райдержадміністрації













